HEPKON TURİZM İNŞAAT SAN. TİC. A.Ş.

Necat HEPKON   : Yönetim Kurulu Başkanı

Cenk KÜTÜK     : Yönetim Kurulu Başkan Vekili

İbrahim HEPKON : Yönetim Kurulu Üyesi

Necat HEPKON

1943 Yılında İzmir İli Urla İlçesinde dünyaya gelmiştir. Seferihisar İlçesinde büyümüş ,İlk ve Orta Öğretimini burada tamamlamıştır. 1969 yılında İstanbul - Mecidiyeköy Lisesinden mezun olmuştur. Çalışma Yaşamına , Askerlik görevinden sonra Emniyet Hizmetleri içerisinde Polis Memuru olarak işe başlamış ve İl Emniyet Müdürlüğünden Emniyet Amiri olarak 1985 yılında emekli olmuştur. Bu arada İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1975 yılında mezun olmuş ve stajını da tamamlayarak Avukat unvanı ‘nı almıştır.

1992 yılında HEPKON Finans Faktoring A.Ş. ni kurarak ,finans sektöründe ticari hayatına devam etmiştir. Faktoring faaliyetlerine 30 Kasım 2013 yılında son vermiştir .

Images

Hayırsever bir iş insanı olarak bilinen Necat HEPKON Seferihisar İlçesinde Hastane ve çok sayıda Eğitim Tesisi yaparak Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlığı ile Üniversiteye Bağışlamıştır.

Bunlar ; -Seferihisar Necat HEPKON Devlet Hastanesi - 2 adet İlk Öğretim Okulu - Ortaokul - Anadolu Lisesi - Sosyal Bilimler ve Spor Bilimleri Fakülteleri ile Kapalı Spor salonu – Yüzme Havuzu – İbadethane dir.

Ticari Sicil Gazetesi

İletişim

Asmalı Mescid Mah. Tünel Geçidi İşhanı A blok No:24 Beyoğlu/İstanbul

E-Posta: info@hepkon.com.tr.

Telefon: 0212 245 00 57 - 58